Contact us now
+1-888-846-1732

Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Obecnie jest to wyjątkowo łatwe z Untoxin!

Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Obecnie jest to wyjątkowo łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w twarzy pigułek. Wynik ten poświęcony jest do palenia w okresach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie że stanowić efektem użytkowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przemieszcza się to na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie pigułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji delikatnej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co miesza się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Pigułki należy stosować w trakcie bądź po posiłku, popijając dużą kwotą wody. 

Pierwsze rezultaty zażywania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach z zaczęcia jego odczuwania. 

Należy pamiętać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na jakiś jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić przechowywane w temperaturze domowej w sposób ważny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz leczeniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie istnieć przyjmowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai BerryExtreme

african mango