Contact us now
+1-888-846-1732

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny specyfik juz dzisiaj!

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny specyfik juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 przeznaczony jest dla pań odchudzających się, które zamierzają pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm i kupuje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga oraz w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki wprowadzone w kosmetyku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno podejmować się tak, jak poradził lekarz lub zgodnie z poradami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w układzie dnia co dwie tabletki – rano a wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na każdy składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy zwracać w stanie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy zobaczyć datę pozycje na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w układzie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą stanowić kierowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix300

ultra slim