Contact us now
+1-888-846-1732

Przez co nie masz ochoty na seks?

Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co kłopoty z erekcją lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na niskie libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może wynikać z bardzo rozmaitych powodów, które zawierają zarówno kłopoty fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to przeważnie choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub działania uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm i kłopoty w związku. Niskie
tania kamagra libido może też wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań związanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowy klimat

Większa część mężczyzn przeżywa stres na skutek trudów w pracy lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma wrodzoną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć z nim bójkę albo brać nogi za pas, w związku z tym na ogół tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając możliwości rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich tani cialis
jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.